Close
توجه

موفقیت شما ، آینده ما ....
کتزولت، اقتصادی ترین پروفیل یو پی وی سی

درباره ما

گروه صنعتی البرز تولید کننده برتر محصولات پلیمری از سال ۱۳۵۶ فعالیت خود را در تولید محصولات پی وی سی آغاز نمود  و هم اکنون با برند تجاری کتزولت ( تحت لیسانس آلمان ) فعالیت خود را در این زمینه ادامه می دهد.

در حال حاضر این گروه صنعتی محصولات خود را در چهار حوزه الکتریکال، مخابراتی، روشنایی و یو پی وی سی در کارخانه های تهران و قزوین با فضایی بیش از ۵۰۰۰۰ متر مربع تولید نموده و به بازار عرضه می نماید .

پروفیل کتزولت یک شرکت برتر صنعت تولبد پروفیل های PVC درایران ، کار خود را با مدیران دارای تجربه غنی و متنوع در این صنعت آغاز کرده است. طیف وسیعی از محصولات شرکت شامل پروفیل های چهار شبکه ای پنل، بازشو کشویی، قاب و قاب بازسازی  می باشد.

پروفیل کتزولت با ابزارهای پیشرفته، رنگ ها، طرح های قالب، مجهز به یک اتاق ابزار مدرن , توسعه خود را امکان پذیر می سازد . این پروفیل سنگین ترین پروفیل pvc  و از نظر کیفیت ،به اقتصادی ترین پروفیل حال حاضر ایران مشهور است و این واقعیت، اعتماد پایدار مشتریان خود را برای سال ها حفظ کرده است .

تمام محصولات این شرکت توسط تیم تحقیق و توسعه و تضمین کیفیت بررسی می گردد تا اطمینان حاصل شود محصولات تولیدی مطابق با کیفیت برتر حاصل شده است .

پنجره_دوجداره
محصولات
KOTZOLT پروفیل یو پی وی سی
به صورت چهار محفظه ای در کلاس 60 میلیمتر و در14 قالب مختلف و پرکاربرد محصول اصلی ارائه شده توسط گروه صنعتی البرز می باشد. همچنین این مجموعه به منظور کاهش هزینه و افزایش کیفیت تولید در پنجره با این پروفیل برخی از محصولات جانبی مانند گالوانیزه، چسب، لاستیک و ... را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
تکنولوژی
خطوط تولید گروه صنعتی البرز با در اختیار داشتن 26 خط تولید فعال محصولات پی وی سی که در حال حاضر 8 خط آن به تولید پروفیل یو پی وی سی اختصاص یافته، امکان عرضه محصولات با کیفیت استاندارد را به بازار فراهم نموده است .
علاوه بر خطوط تولید، مجموعه تولیدی پروفیل کتزلت از امکاناتی نظیر دستگاه های پیشرفته قالب سازی، سی ان سی، آزمایشگاه مجهز به تست های مکانیکی و امکانات کامل در حوزه بسته بندی و حمل و نقل برخوردار می باشد.
ادامه مطلب
منابع انسانی
گالری
مقالات
News
راهنمای کاربردی تولید و نصب پنجره های یو پی وی سی بخش هشتم
واحد بازاریابی پروفیل کتزولت (KOTZOLT) در فصلهای گذشته دستورالعمل های خاص تولید و نصب درو پنجره یو پی وی سی را دراختیار علاقه مندان به این صنعت قرار داده است ، به امید بهره مند شدن از این اطلاعات درادامه مطالب ، واحد بازاریابی پروفیل کتزولت (KOTZOLT) بحث را درراستای تولید و نصب درو پنجره یو پی وی سی در این فصل ادامه می دهد. گفته شده که اتصال بخش های کناری و فوقانی پنجره می تواند از داخل پروفیل یا روی بال لازم است حتما از پیچ های سرتخت استفاده شود. اتصال بخش زیرین از داخل جان پروفیل به هیچ وجه توصیه نمی شود.
News
راهنمای کاربردی تولید و نصب پنجره های یو پی وی سی بخش هفتم
نصب پنجره در ساختمان های موجود : همانطور که قبلا نیز مطرح شد درپروژه های بهسازی ، نصب پنجره از حساسیت های خاصی برخوردار است زیرا معمولا باید تغییراتی اساسی در وضعیت موجود گشودگی وپنجره موجود انجام گیرد تا امکان نصب پنجره جدید فراهم آید.
News
راهنمای کاربردی تولید و نصب پنجره های یو پی وی سی- بخش ششم
شاید اغراق نباشد که تکرار کنیم بخش عمده ای از مشکلات صنعت نو پای یو پی وی سی به فقدان آموزش باز میگردد.آموزش همان چیزی است که در جوامع پیشرفته و کشورهای توسعه یافته بیشترین سرمایه را برایش هزینه می کنند و همواره نقش رسانه هارا پررنگ تر از همیشه میکنند. واحد بازاریابی پروفیل کتزولت (KOTZOLT) همواره با انعکاس اخبار و مطالب علمی ،آموشی و فنی می کوشد تا بار مسولیت یک تولید کننده را به منزل مقصود برساند. وبرای فعالان این صنعت آرزوی موفقیت میکند. اهمیت استفاده از زیر شیشه و روش اجرای صحیح آن
News
راهنمای کاربردی تولید و نصب پنجره های یو پی وی سی- بخش پنجم
ملاحظات کلی قبل از عملیات نصب پنجره گواهی نامه فنی پنجره و شیشه : پنجره و شیشه دوجداره مورد استفاده باید دارای گواهی نامه فنی معتبر باشد. محصولات وقطعات جانبی مورد نیاز برای نصب پنجره : 1- محصولات درزبندی : درتمامی شرایط، لازم است، درزبندی دیواره درگاه پنجره دیوار بنایی و چاچوب پنجره های وی پی وی سی به صورت پیرامونی انجام شود، تا از آب بندی و هوابندی پیرامون چارچوب اطمینان حاصل شود وباید با مواد درزبندی مخصوص انجام گیرد و نباید برای این منظور از گچ و سیمان استفاده شود.برای درزبندی فقط از دو نوع ماده میتوان استفاده کرد:
News
راهنمای کاربردی تولید و نصب پنجره های یو پی وی سی - بخش چهارم
تعهدات لازم برای انطباق پنجره با انتظارات تعیین شده 1- تعهدات طراح پنجره: طراح پنجره باید مشخصات و اطلاعات فنی لازم را در اختیار سازنده پنجره قرار دهد. 2- تعیین مشخصات فنی : اطلاعات فنی باید مطابق استاندارد ملی به شماره 1-12867(1) ارائه شود و باید حاوی موارد زیر باشد: - نوع و ویژگی حداقل پروفیل ها و یراق آلات - مشخصات حداقل تقویت کننده های پروفیل - مشخصات حداقل شیشه های دوجداره مورد استفاده در و پنجره ها - درجه بندی حداقل پنجره از نظر هوابندی و آب بندی - ضریب انتقال حرارت سطحی حداکثر پنجره - صدابندی حداقل پنجره
News
راهنمای کاربردی تولید و نصب پنجره های یو پی وی سی - بخش سوم
با توجه به اهمیت کاربرد و تولید و نحوه نصب در و پنجره های یو پی وی سی، واحد بازاریابی پروفیل کتزولت (KOTZOLT ) تلاش می کند ادامه مطالب مربوط به راهنمای نصب در و پنجره یو پی وی سی را در فصل های متوالی در اختیار فعالان این صنعت قرار می دهد. محدود کردن میزان انتقال حرارت جدارهای شفاف باید طوری طراحی شود که امکان کنترل میزان ورود نور و انرژی خورشیدی را در ماههای مختلف سال تامین نمایند و در عین حال انتقال حرارت و صدا بندی توسط این جدارها باید منطبق با ضوابط و مقررات لازم الاجرا دراین زمینه باشد.
News
راهنمای کاربردی تولید و نصب پنجره های یو پی وی سی - بخش دوم
با توجه به اهمیت استفاده از پنجره های یو پی وی سی و نقش کیفیت عملیات نصب در کیفیت نهایی در و پنجره یو پی وی سی، واحد بازاریابی پروفیل کتزولت (KOTZOLT ) ادامه مطالب مربوط به راهنمای کاربردی تولید و نصب پنجره های یو پی وی سی را برای فعالان این صنعت به اشتراک گذاشته است. این مطالب برگرفته از مقالات پنجره ایرانیان و دستورالعمل ارائه شده توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی می باشد.
News
راهنمای کاربردی تولید و نصب پنجره های یو پی وی سی - بخش اول
آموزش حلقه گمشده و غریب در صنعت در و پنجره یو پی وی سی ایران است و فعالان این صنعت ضعف به روز نبودن مهارت ها و ضعف آموزشی را در فرایند تولید و نصب این پنجره ها به وضوح حس می کنند و آن را ضربه جدی به این صنعت می دانند. بخش های گوناگونی مسئولیت آموزش و ایجاد فرهنگ یادگیری فنی در حوزه در و پنجره یو پی وی سی را دارند. در این راستا شرکت البرز به عنوان تولید کننده پروفیل یو پی وی سی کتزولت (KOTZOLT) به جهت انجام یکی از وظایف ذاتی خود مقالاتی مرتبط با حوزه های فنی در و پنجره تهیه نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
News
گالوانیزه ستون کیفیت پنجره های یو پی وی سی
نقش پروفیل گالوانیزه در پنجره های یو پی وی سی همانند ستون فقرات انسان می باشد. به طوریکه اگر به درستی انتخاب نشود، علاوه بر ایجاد خسارت برای مصرف کننده، باعث بد نامی تولید کننده درو پنجره یو پی وی سی و تولید کننده پروفیل آن می شود. به طورکلی پروفیل گالوانیزه فشارها وتنش های ناشی از باد، باران، بارمرده، نشست ساختمان وغیره را که به پنجره وارد می گردد تحمل کرده و نقش استحکام بخش پنجره را به عهده دارد.
News
فرايند توليد پروفيل یو پی وی سی
از آنجا که تمامی مراحل ساخت درب و پنجره های یو پی وی سی توسط دقیق ترین دستگاهها و ماشین آلات انجام می شود، اطلاعات ورودی به آن ها ، مربوط به اندازه ها وسایزها باید کاملاً دقیق و بدون خطا باشد. از این رو مرحله اندازه گیری بوسیله مترهای لیزری (Laser measurment ) و توسط پرسنل آموزش دیده در نهایت دقت و ریزبینی انجام می شود . دقت هر چه بیشتر در اندازه گیری منجر به تولید محصولی با کیفیت و همچنین بدون خطا در نصب می شود.
آخرین اخبار
تماس با ما
دفتر مرکزی
تهران کیلومتر 18 جاده قدیم کرج شهرک سازه گشتر سایپا خیابان نگارستان پلاک 98
تلفن
(021) 46079811-19
© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به شرکت kotzolt تعلق دارد
طراحی سایت از پارسیان مهر