صفحه اصلی  >  درباره ما  >  درباره کتزولت
درباره کتزولت
شرکت کتزولت به پشتوانه گروه صنعتی البرز با قدمت بیش از 40 سال و رتبه اول در صنایع پلیمری ایران فعالیت خود را آغاز کرد.
کتزولت یکی از پیشگامان صنعت تولید پروفیل با ارائه پروفیل گرید A و سنگین ترین پروفیل حال حاضر ایران با کیفیت بالا برای رفع نیاز روز افزون سازندگان و توسعه دهندگان این صنعت با داشتن تیم کار آمد تولید ، بازاریابی ، پشتیبانی فنی و تحققیق و توسعه راه حل کامل برای پشتیبانی از نیازهای این صنعت را ارائه می دهد.
پروفیل کتزولت دارای مراکز طراحی و تاسیسات داخلی برای ماشین آلات تولید و تکنولوژی ساخت، گروه تحقیقاتی، دستگاه های پیشرفته و فضای علمی خوب برای بالا بردن اطمینان از کیفیت پایدار و قابلیت اطمینان می باشد.
کتزولت با در نظر گرفتن تهدید گرم شدن جهانی ، پروفیل upvc با فرمول خاص ماموریت صرفه جویی در درخت و طبیعت سبز را پشتیبانی می کند همچنین سازگاری برای آب و هوای ها ی مختلف و داوم طولانی را با افزودنی های خاص ، پروفیل خود را تضمین می کند.
ماموریت (Mision )
کتزولت هر ساله از بدو شروع فعالیت این شرکت ، 100٪ رشد کرده و به بازار معتبر در ایران دست یافته است. "خوب انجام دادن بهتر از خوب گفتن است" و این چیزی است که ما به هر یک از مشتریان ثابت کرده ایم.
پاسخگویی به انتظارات برای کیفیت و ثبات، یک وظیفه اصلی در تیم کتزولت است. ما در کتزولت با اخلاق تجاری ایده آل، رفتار علمی و اصول کار صادقانه در هر شرایطی موافقیم. هدف ما ایجاد پیوسته و مداوم بهبود ارزش برای مشتریان مان است. همانطور که در صنعت پلیمری ایران گروه صنعتی البرز یکی از بزرگترین تولید کنندگان این صنعت می باشد کتزولت نیز با در نظر گرفتن پاسخ به نیاز مشتریان محترم ، در نظر دارد واحد تولیداش را به بیشترین ظرفیت تولید داخلی درچند سال آینده گسترش دهد.

چشم اندار (Vision )
تلاش ما به طور پیوسته در گسترش کسب و کار اکستروژن های pvc بوده است و این تلاش ادامه دارد تا کتزولت در صلاحیت انتخاب اول همه مشتریان و تولیدکنندگان این صنعت قرار گیرد. ما همواره به دنبال فرصت های تجاری جدید و نوظهور در زمینه تولیدات خود هستیم.

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به شرکت kotzolt تعلق دارد
طراحی سایت از پارسیان مهر